E premte, 19/04/2024, 17:17
Eselamu alejkum Guest | RSS
Menya
Kategoritë
Kuran [24]
Sunnet [35]
Akide [48]
Fikh [46]
Tefsirë [48]
Sira [15]
Dave [9]
Tregime [99]
Urtësi [31]
Mesazhe Islame [105]
Artikuj [392]
Hutbe [91]
Arti Islame [18]
Pyetje & Përgjigje [520]
Poezi Islame [11]
Emra musliman [5]
Poezi Islame [94]
Kurani dhe shkenca [147]
Histori [26]
Familja Islame [106]
Shtyllat e Fesë [193]
Mësime ditore [43]
Ligjërata nga hoxha i nderuar Ulvi Fejzullahu
Video [44]
Komentet
500
Na gjeni n'Youtube

Statistikat

Gjithsejt online: 1
Vizitorë: 1
Anëtarë: 0
Hyrja » Artikuj » Pyetje & Përgjigje

Artikuj në kategori: 520
Artikujt e shfaqur: 517-520
Faqet: «- 1 2 ... 42 43 44

Radhit sipas:: Data · Emri · Votat · Komentet · Shikimet

Allahu ju shpërbleftë për punën që bëni. Jam një motër që e lexoj faqen tuaj. Lexova pyetjen "kam probleme me kontaktin e parë seksual". Aty ju shumë mirë e kishit shpjeguar problemin dhe brenga ime është këtu. Jam 24 vjeçe, kam qenë e fejuar me shumë se 2 vjet dhe shumë mirë kemi shkuar me njëri-tjetrin, për asgjë nuk jemi fjalosur dhe për këtë gjithmonë kam falënderuar Allahun.

Pyetje & Përgjigje | Views: 1025 | Added by: Argjendi | Date: 14/08/2009 | Comments (3)

Jam duke punuar në zyrën e tenderëve (prokurimit) që prej pesë vitesh, por më duhet shpesh të marr pjesë në komisionet e vlerësimit të tenderëve. Nganjëherë kam presion që të vendosim për filan firmë.

Pyetje & Përgjigje | Views: 539 | Added by: Argjendi | Date: 14/08/2009 | Comments (0)

Ju lutem për mendimin tuaj, këshillë, sugjerim në lidhje me një çështje mjaft diskutabile, njëkohësisht subtile.
Të dy bashkëshortet janë të shkolluar dhe duke punuar, mirëpo gruaja nuk posedon kartelën e saj të rrogës.

Pyetje & Përgjigje | Views: 577 | Added by: Argjendi | Date: 14/08/2009 | Comments (0)

Jam duke e praktikuar elhamdulilah Sunetin e Pejgamberit a.s. rreth çështjes së mosdhënies së dorës femrave. Që një vit e gjysmë e praktikoj, por nganjëherë nuk po mundem ta zbatoj, si p.sh. kur ka ndonjë tubim në institucione sepse në institucionin ku punoj, udhëheqësit po thonë së kështu po na i largon investitorët në dhënien e donacioneve duke mos i përshëndetur me dorë ato femra që i përfaqësojnë ato firma, investitorë.

Pyetje & Përgjigje | Views: 991 | Added by: Argjendi | Date: 14/08/2009 | Comments (1)

1-12 13-24 ... 493-504 505-516 517-520
Kërko
Sinqeriteti n' FB
Radio Pendimi

Njëshmëria
Lidhje Islame
Miqtë e Allahut

Copyright © Sinqeriteti.com 2024