E enjte, 04/03/2021, 04:28
Eselamu alejkum Guest | RSS
Menya
Kategoritë
Kuran [24]
Sunnet [35]
Akide [48]
Fikh [46]
Tefsirë [48]
Sira [15]
Dave [9]
Tregime [99]
Urtësi [31]
Mesazhe Islame [105]
Artikuj [392]
Hutbe [91]
Arti Islame [18]
Pyetje & Përgjigje [520]
Poezi Islame [11]
Emra musliman [5]
Poezi Islame [94]
Kurani dhe shkenca [147]
Histori [26]
Familja Islame [106]
Shtyllat e Fesë [193]
Mësime ditore [43]
Ligjërata nga hoxha i nderuar Ulvi Fejzullahu
Video [44]
Komentet
500
Na gjeni n'Youtube

Statistikat

Gjithsejt online: 1
Vizitorë: 1
Anëtarë: 0
Hyrja » Artikuj » Mesazhe Islame

-"Qelesat e se keqes"-

-"Qelesat e se keqes"- 

 

- .qelesi i qdo mekati : AKOOLI , QE ESHTE NENA E TE KEQIJAVE .

 

- .qelesi i amoralitetit : MUZIKA DHE DEGJIMI I SAJ .

 

- .qelesi i privimit : PERTACIA .

 

- .qelesi i hipokriziz : GENJESHTRA .

 

- .qelesi i koprracis : LAKMIA .

 

- .qelesi i qdo bidati dhe humbjeje : REFUZIMI I SUNETIT .

 

- .qelesi i qdo te keqeje : MIQESIJA E TEPRUAR ME DYNJAN .

 

- .qelesi i kufrit (mosbesimit) : TE GJITHA LLOJET E GJUNAHEVE .

Kategori: Mesazhe Islame | Shtuar nga: shpend-xhelili (29/09/2009)
Klikime: 515 | Ranguar: 0.0/0
Gjithsejt komente: 0
Only registered users can add comments.
[ Regjistrohu | Hyr ]
Kërko
Sinqeriteti n' FB
Radio Pendimi

Njëshmëria
Lidhje Islame
Miqtë e Allahut

Copyright © Sinqeriteti.com 2021