E mërkurë, 18/09/2019, 16:38
Eselamu alejkum Guest | RSS
Menya
Kategoritë
Kuran [24]
Sunnet [35]
Akide [48]
Fikh [46]
Tefsirë [48]
Sira [15]
Dave [9]
Tregime [99]
Urtësi [31]
Mesazhe Islame [105]
Artikuj [392]
Hutbe [91]
Arti Islame [18]
Pyetje & Përgjigje [520]
Poezi Islame [11]
Emra musliman [5]
Poezi Islame [94]
Kurani dhe shkenca [147]
Histori [26]
Familja Islame [106]
Shtyllat e Fesë [193]
Mësime ditore [43]
Ligjërata nga hoxha i nderuar Ulvi Fejzullahu
Video [44]
Komentet
500
Na gjeni n'Youtube

Statistikat

Gjithsejt online: 1
Vizitorë: 1
Anëtarë: 0
Hyrja » Artikuj » Mesazhe Islame

O ZOT bona prej atyre me përfundim të mirë
O ZOT bona prej atyre me përfundim të mirë
ky njeri qe po shihet ne kete foto, ka vdek ne sexhde ne xhami.
Dhe adhuroje Zotin tënd deri të vijë ty e vërteta (vdekja). [ Hixhr99]
Thuaj: 'Namazi im, kurbani im, jeta ime dhe vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve. [en-nam, 162]
 
O Zoti ynë, bona prej atyre qe kanë përfundim të mirë.
Kategori: Mesazhe Islame | Shtuar nga: shpend-xhelili (28/10/2009)
Klikime: 3738 | Komentet: 23 | Ranguar: 4.0/4
Gjithsejt komente: 231 2 3 »
0 Spam
23 mentor  
ZOTI eshperblefte me gjenet einshalla ma mundeson edhe mua te me vjen vdekja ne ket gjendje

0 Spam
22 mili  
ishalla allahu naj mundson me vdek ne ket mnyr sikur ky njeri i devotshem

0 Spam
21 Myrvete  
-Unë nuk i krijova xhinët dhe njerëzit për tjetër pos që të më adhurojnë. Edh-Dharijat 56. Ekmi nedegjue per kte Rob te Zotit me sa duke eshte ne prishtin ne vitin ekalura ka ndue jete ky Hrahmetelija zoti e shperblfte me xhetet ....

0 Spam
20 ekrem  
allahu e shperblefte per xhenet AMIN!

0 Spam
19 arjeta  
All-llahu eshte me i madhi ai eshte meshiruesi dhe i meshirshmi i pakrahasueshmi dhe i plotfuqishmi vetem ai meriton te adhurohet inshalla allahu na ben prej atyre qe kan perfundim te mir inshallah na mundeson ket me meshiren dhe ndimen dhe deshiren e tij dhe jo me punet dhe verat tona ALLAHU EKBER

0 Spam
18 elio  
ALLAHU NA NDIMOFTE TE GJITHEVE DHE PACIM MIRESI

0 Spam
17 Ejub  
Allahu me xhenen e shperbleft ate inshaallah edhe gjith muslimanet

0 Spam
16 Besar  
Allahu Ekber

0 Spam
15 osman  
allahu e shperbleft me xhehnet allahu ekber

0 Spam
14 Arbana  
A-llahu Akbar!

1-10 11-20 21-23
Only registered users can add comments.
[ Regjistrohu | Hyr ]
Kërko
Sinqeriteti n' FB
Radio Pendimi

Njëshmëria
Lidhje Islame
Miqtë e Allahut

Copyright © Sinqeriteti.com 2019