E premte, 19/04/2024, 17:19
Eselamu alejkum Guest | RSS
Menya
Kategoritë
Kur'an [50]
Mesxhidul Haram (Mekka) [68]
Medina [4]
Esmaul Husna - Emrat e Allahut [69]
Dizajne nga Klubi Kulturorë [40]
Dizajne nga Arti Islam [18]
Xhihad [0]
Pamje natyrore [54]
Kaligrafi [0]
Xhami shqiptare [0]
Interesante [0]
Mrekullit e Allahut [0]
Xhami enterier [26]
Dizajne të bukura [38]
Xhami të bukura [1]
Emri Allah dhe Muhammed [80]
Natyra Kosovare [0]
Namaze interesante [0]
Krijesat e Allahut xh.sh [90]
Ramadan wallpaper [249]
Dizajne nga Sinqeriteti.com [25]
FRAGMENTE NGA JETA E SAHABËVE [0]
Komentet
500
Na gjeni n'Youtube

Statistikat

Gjithsejt online: 1
Vizitorë: 1
Anëtarë: 0
Hyrja » Albumi » Dizajne nga Sinqeriteti.com » Photo 1
Eselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Vëlezër dhe motra të nderuara dhe ju dashamirë të faqes Sinqeriteti, ju njoftojmë se nga data 01.10.2010 fillojmë me një projekt të ri i cili do të quhet "MËSIME DITORE" , ligjërues do jetë hoxha i nderuar nga Bujanoci Ulvi Fejzullahu, i cili për ç'do ditë do na e përgatis nga një këshillë të shkurtë të ilustruar mirë me ndonjë ajet Kur'anorë ose ndonjë porosi nga i Dërguari i Allahut Muhammedi (alejhi selam).
Lusim Allahun subhanehu we teala që ky projekt të shërbej në dobi të të gjithëve duke synuar kështu arritjen e kënaqësisë së Allahut (Amin).
Klikime: 748 | Dimensionet: 640x480px/72.5Kb
Data: 24/09/2010 | Shtuar nga: shpend-xhelili
Ranguar: 3.0/1


Gjithsejt komente: 0
Only registered users can add comments.
[ Regjistrohu | Hyr ]
Kërko
Sinqeriteti n' FB
Radio Pendimi

Njëshmëria
Lidhje Islame
Miqtë e Allahut

Copyright © Sinqeriteti.com 2024