E diel, 20/10/2019, 05:15
Eselamu alejkum Guest | RSS
Menya
Kategoritë
Kur'an [5]
Ligjerata [26]
Ilahije [3]
Dokumentare [10]
Komentet
500
Na gjeni n'Youtube

Statistikat

Gjithsejt online: 1
Vizitorë: 1
Anëtarë: 0
Hyrja » Artikuj » Video » Ilahije

Adem Ramadani - Vin Pampurat

Kategori: Ilahije | Shtuar nga: Argjendi (29/12/2010)
Klikime: 327 | Komentet: 1 | Ranguar: 0.0/0
Gjithsejt komente: 1
0 Spam
1 burim  
selam alejkum o njeri i allahut te lumt allahu te shperbleft per keto ilahi qe na ban zemrat tona te ndihemi musliman i pershendes te gjith vllezerit e motrat musliman'e dhe i kisha lut te gjith ata te cilet kan mundesi te kapin litarin e allahut e mos ta leshojn ju faliminderit selam alejkum

Only registered users can add comments.
[ Regjistrohu | Hyr ]
Kërko
Sinqeriteti n' FB
Radio Pendimi

Njëshmëria
Lidhje Islame
Miqtë e Allahut

Copyright © Sinqeriteti.com 2019