E shtunë, 30/09/2023, 10:55
Eselamu alejkum Guest | RSS
Menya
Kategoritë
Kur'an [50]
Mesxhidul Haram (Mekka) [68]
Medina [4]
Esmaul Husna - Emrat e Allahut [69]
Dizajne nga Klubi Kulturorë [40]
Dizajne nga Arti Islam [18]
Xhihad [0]
Pamje natyrore [54]
Kaligrafi [0]
Xhami shqiptare [0]
Interesante [0]
Mrekullit e Allahut [0]
Xhami enterier [26]
Dizajne të bukura [38]
Xhami të bukura [1]
Emri Allah dhe Muhammed [80]
Natyra Kosovare [0]
Namaze interesante [0]
Krijesat e Allahut xh.sh [90]
Ramadan wallpaper [249]
Dizajne nga Sinqeriteti.com [25]
FRAGMENTE NGA JETA E SAHABËVE [0]
Komentet
500
Na gjeni n'Youtube

Statistikat

Gjithsejt online: 1
Vizitorë: 1
Anëtarë: 0
Hyrja » Albumi » Esmaul Husna - Emrat e Allahut » ES-SAMED
ES-SAMED - Strehimtari. Është Ai, tek mëshira e të Cilit gjen strehim besimtari i përulur para madhështisë së Tij. Është Ai për të Cilin ka nevojë çdo krijesë, kurse Ai nuk ka nevojë për asnjë prej krijesave. Ai është Zotëria dhe Sunduesi i vetëm i Universit.
Klikime: 729 | Dimensionet: 400x300px/37.5Kb
Data: 12/01/2011 | Shtuar nga: Argjendi
Ranguar: 5.0/1

« Previous  | 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11Next »

Gjithsejt komente: 0
Only registered users can add comments.
[ Regjistrohu | Hyr ]
Kërko
Sinqeriteti n' FB
Radio Pendimi

Njëshmëria
Lidhje Islame
Miqtë e Allahut

Copyright © Sinqeriteti.com 2023