E premte, 22/09/2023, 08:27
Eselamu alejkum Guest
Menya
Komentet
500
Na gjeni n'Youtube

Statistikat

Gjithsejt online: 1
Vizitorë: 1
Anëtarë: 0
Hyrja » Libri i vizitorëve [ Shto artikull ]

Name *:
Emocionet
Code *:

Pages: «- 1 2 3 4 ... 18 19
11-20 of 181 messages displayed
171. lena   (01/07/2011 21:57)
0  
selmu alejkum a ka mundesi mem dhan pergjigjr per ket pyetje ju lutem shumeselamu alejkum

170. lena   (29/06/2011 21:59)
0  
selamu alejkum allahu ju shperbleft me te mira per ket lloj faqe te mrekullueshme nese buri gruan e shan per qdo dit nuk sillet mir me gruan dhe veq brtet neper shpi i thot ty te kam mar veq si sherbetore dhe mi kshyr fmit a mundet te ket ndonje tjeter apo me provokon ju lutem kthemani pergjigjen dhe qysh te veproj eselamu alejkum

169. hava   (14/06/2011 20:51)
0  
Selam ajejkum jam hava nga prishtina allahu j shperbleft per punen qe po e bani.hogj ekam nje pytje ju lutem mem ndihmu jam e martuar dhe skam femi jam duke u kontrolluar te mjekja ime ne prishtin mirpo me ka than qe ekam nje problem per me met shtatzan qelizat e burrit tim po vdesin edhe po arrin qe te shkojn deri te vendi i duhur.me ka than me ju ndihmu speramatozoidave mi qu pak ma nalt dote thot me marr spermen edhe me tejkalu nje vend qaty qe asht pengesa ku po vdesin spermatozoidat.me tejkalu qat vend edhe aj vet pastaj me hec edhe me shku vet ne dendin e duhur..hogj aekam gjyhna me ban qeta apo jo ju lutem mema kthy qet pergjegjje

168. Abu Hakeem   (11/06/2011 00:04)
0  
Alejkum Selam hatixhe - ffolju per dore vetem babes dhe vllezerve,djalit te dajes dhe te halles,tezes tjerve jo Allahu te ruajt!

167. Abu Hakeem   (10/06/2011 23:29)
0  
Motra Muslimane - do te jeton shpirterat ne jeten e varrezave, shpirterat e mrie do te jen bashk ne nje kopsht prej kopshteve te xhennetit e shpirterat e kqi do te jen bashk ne gropa prej gropave te xhehenemit, Allahu na beft rrizk xhennetin firdaus.

166. Abu Hakeem   (07/06/2011 17:24)
0  
Alejkum Selam motra muslimane - Djalin tuaj ka mundesi ta keni mar msysh ju ose dikush tjeter, msyshi nuk eshte kurgja duhet me i mar masat, shkoni te nje hhoxh qe ben rukje me Kur'an (i lexon Kuran) mos shkoni te ata hoxhallar qe fryn hajmalia apo tjera gjera perveq se lexim te Kuranit, inshAllah pas terapis qe ja ben hoxha do te sherohesh shum shpejt e nuk do te ket frik nga asgje tjeteter perveq Allahut subahanehu ve teala, ALLAHU ua lehtesoft ju dhasht qdo te mire selam.

165. motre muslimane   (06/06/2011 17:51)
0  
Selam Alejkum hogj ekan nje pytje per ju qe keni mundesi mem ndihmu jam nje moter muslimane jetoj ne gjermani ekam nje djal im shum po tutet naten po tremet edhe poo qohet po pisket po me thot qe po tutna edhe diten tutet qe jam un ne kugjin tuj pregadit aj nuk guxon me nejt vet ne sallon apo ne dhom te fjetjes ju lutem mem tregu ku duhet ta qoj ati shkruj te ndoonje hogj apo qka duhet ti baj Allahu ju shperbleft selam alejkum we rahmetullah

164. muslimanja gjermani   (28/05/2011 21:16)
0  
ma boni hallall nese ju pengova Allahu ju shperbleft

163. Elmedin Ahmeti   (28/05/2011 21:07)
0  
Muslimanja gjermani - a.s nuk jam hoxha po them qe ndoshta ta vanojn pergjigjen ma mir hyn ne facebook shkruje: Hoxhë Enis Rama - hapet faqja zyrtare me foto te hoxhes e bardh fotoja, ne faqe te gjithe parashtrojm pyetje e ke mundesi me mar pergjigjen nga sheikh Enis Rama inshAllah selam nga vllau Elmedin Ahmeti ne fb!

162. muslimanja gjermani   (28/05/2011 20:20)
0  
Selam Alejkum kam dy pytje per hogjen jemi dy motra Elhamdulilah jemi udhzuar te dyjat po mundohemi me praktikua fen islame por problemi qe nuk jemi te martuar dhe ketu ne gjermani jemi vetum dhe skem askush qe intersohet per neve dhe a kemi haram ne me hy me nje faqe por mesa di esht faqe e muslimanve,nese bon me na jap nje keshill ma boni hallall Allahu ju shperbleft selam alejkum we rahmetullah


Kërko
Sinqeriteti n' FB
Radio Pendimi

Njëshmëria
Lidhje Islame
Miqtë e Allahut

Copyright © Sinqeriteti.com 2023